Loading ...

Sonsuz Oda Nedir?

Seçtiğin kategorideki eğitmenlerin tüm derslerine 1 yıl boyunca erişim yapabileceksin. İlk etapta Film/TV kategorisinde 25+ eğitmenin tecrübelerini paylaştıkları ve tavsiyelerde bulunduğu videoları seni bekliyor. Her ay eklenen eğitmenlerin videoları da abone olduğun yıl boyunca sana açık olacak. Her dersin sonunda ders notları sana bu kariyerde ilerlemen için yol gösterecektir.

İster bu sektöre yeni başlayan biri ol istersen de yıllardır bu sektörde çalışan biri. Talep görmek ve tercih edilebilmek için önce fark edilmen gerekli. Sonsuz Oda da dolduracağın profil ile CV ni, fotoğraflarını, audition ve showreel videolarını yapımcılar, yönetmenler ve cast direktörler görebilecek ve sana uygun roller olduğunda haber alabileceksin.

Aldığın eğitimin belgesi olmadan olur mu? Seçtiğin kategorideki dersleri tamamladıktan sonra o kategoriye özel bir belge alacaksın. Bu belgeyi aldıktan sonra CV de de kullanabilirsin. Sonsuz Oda ailesi olarak katılım belgesi alanların sektörde takipçileri olacağız. Sonsuz Oda'nın sponsor olduğu projelerde öncelik hakkına sahip olabileceksin.

Aboneliğin boyunca her ay düzenlenecek yarışmalarımıza çektiğin videolar ile katılım sağlayabileceksin.Eğitmen kadromuz tarafından belirlenecek olan deneme çekimi(audition) senin ki olursa, iznin dahilinde Sonsuz Oda sosyal medya hesaplarımızdan paylaşım yapacağız.Yapımcılar ve yönetmenler tarafından fark edilmek senin için Sonsuz Oda'da çok kolay olacak.

Senin için eğitime ulaşmayı kolaylaştırdık. HASO sistemi ile beraber kredi kartın yoksa veya limitin satın alma için yeterli değil ise hemen alarak 1 ay sonra ödemelerine başlayabilirsin. HASO sistemi ile aldığın eğitimi 1 ay sonra hem de taksit avantajı ile varsa ister kredi kartın ile istersen ATM lerden ve/veya internet bankacılığından ödeyebilirsin. Hatta tüm PTT lerden ve çok yakın bir zamanda mobil ödeme ile de yapabileceksin. Sonsuz Oda da alışveriş çok kolay. www.haso.com.tr

Sevdiği birine, bir arkadaşa, bir dosta verilebilecek en kalıcı hediye onun hayatına dokunabilecek bir hediyedir. Sonsuz Oda’daki bu eğitimleri istediğin kişiye hediye edebilirsin.

Bu konuda seni korumak ve şifrenin başkaları tarafından kullanılmasını engellemek için bazı önlemler aldık. Sadece 2 cihazdan erişime izin veriyoruz. Örneğin cep telefonundan ve bilgisayarından. Bu cihazlar harici bir cihazdan bağlanmak istediğinde uyarı yazısını görebilirsin. Cihazını değiştirmen durumunda bizimle irtibata geçmen yeterli.

 • Bu dersler kimin için?

  Başlangıçtan uzmanlığa kadar, her ders öğrencilere çeşitli beceri seviyelerinde değer sağlamak için tasarlanmıştır.

 • Dersler hangi formatta işlenir?

  Her ders özel olarak önceden kaydedilmiş videolar aracılığıyla öğretilir. www.sonsuzoda.com adresinde hesabınıza giriş yaptığınızda, çalışma kitabı ve ödevler dahil ek sınıf materyaller mevcuttur.

 • Dersler canlı mı?

  Bu dersler çevrimiçidir ve herhangi bir sırada, herhangi bir zamanda izlenebilecek önceden kaydedilmiş video derslerinden oluşur. Diğer eğitim arkadaşlarınızla bağlantı kurmaya yönelik canlı fırsatlar, hazır olduklarında duyurulacaktır.

 • Derslerin süresi dolar mı?

  Dersleri bireysel olarak satın alan öğrenciler kurstaki her derse sınırsız erişime sahip olacaklar. Tüm programlara ve derslere kayıt olan kişiler, kendileri iptal edene kadar her ders için sınırsız erişime sahip olacaklar.

 • Eğitmen işimi görecek mi?

  Eğitmenlerin eleştirilerini garanti edemeyiz, ancak kaydolduktan sonra iş göndermeniz için fırsatlar olabilir. Bu fırsatlar ortaya çıktıkça, çalışmalarınızı nasıl göndereceğiniz konusunda size bilgi ve talimatlar verilir.

 • Eğitim indirimleri veya ödeme planları sunuyor musunuz?

  Belirli zamanlarda indirimler olacaktır. Ödeme planı olarak HASO (Hemen Al Sonra Öde) size kolaylık sağlayabilir.

 • Bir dersi hediye olarak verebilir miyim?

  Tek bir dersi veya tüm programı hediye olarak verebilirsiniz.

 • Sonsuz Oda ile nasıl iletişim kurabilirim?

  Yardım etmek için buradayız. E-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz info@sonsuzoda.com veya 0212 951 04 41 numaralı telefondan bizi arayın.

ARTIK HAZIRSAN HADİ BAŞLAYALIM