Loading ...

Harika Uygur

BU ROL SENİN

0 DERS

Türkiye’de uluslararası platformda casting yapan ilk isim olan Harika Uygur, mesleğin inceliklerini ve oyuncu adaylarının merak ettiği tüm soruları cevaplıyor.

ÖZEL

Sonsuz Oda’da yer alan tüm eğitim içerikleri, eğitmen tarafından Sonsuz Oda’ya özel olarak üretilmiştir ve başka platformlarda bulunmamaktadır.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
Film/Kategorisi + Film Şeridi + Bonus Diğer Kategorilere Erişim

veya

Harika Uygur - BU ROL SENİN Eğitimi 249,00 TL
Harika Uygur

Sinema filmi ve dizilere oyuncu seçmekte uzman kişi olan Harika Uygur, ailevi problemlerden dolayı okulunu yarım bırakmasına rağmen, bir çok projede prodüksiyon asistanlığı, yardımcı yönetmenlik yaparak kendini sektörde geliştirmeyi başarmıştır. Katılım gösterdiği birçok workshoptan sonra İstanbul’da casting direktörlük şirketini kuran Uygur, kendi birikimlerinden faydalanarak 2011 yılından beri ‘Bu Rol Senin’ adı altında düzenli workshop ve seminerler vererek oyuncu seçiminin sırlarını anlatmaya devam ediyor. Aynı zamanda reklam, sinema filmi ve televizyon dizilerinin cast çalışmalarını yürüten, alanının uzman ismi sizlerle Sonsuz Oda’da.

DERS PROGRAMI

6

YORUMLAR (5)
Nia Kulas Kitabını da okumuştum. Çok bilgili ve bilgilerini karşısındakine aktarabilen biri. Bu platformda yer verdiğiniz için teşekkürler
Turgay Arslanoğlu Canım Hocammm???
Çiğdem Yayla Kitabınızı severek okudum ?
Banu Karagöz Sürekli gitmek isteyeceğim harika bir yolculuğa çıkmak gibiydi :) emeğinize sağlık , enerjiniz o içinize sığmayan sürekli vermek İstediğiniz birikim dolup taşmış bu videolardan çok daha öteye ...
Mevlan Souleiman Sonsuz teşekkürler hepinize
TÜM YORUMLARI GÖRDÜNÜZ