Loading ...

Nasıl Keşfedilirim?

Sonsuz Oda bir eğitim platformudur. Sadece meşhur olacağınızı düşünerek bu eğitimleri almayın! Ancak amacınız; iyi bir oyuncu, yönetmen, senarist olmak ya da sektörde deneyiminiz olsa dahi kendinizi geliştirmek ise, çok özel fırsatlar Sonsuz Oda’da sizi bekliyor…

1) Özel olarak fotoğraflarınızı yollamanıza gerek yok! Üye olduktan sonra size ait profil sayfanıza; fotoğraflarınızı, kendiniz hakkında bilgileri, Showreel (size ait daha önceki işlerdeki çekimlerinizi) ya da audition (deneme çekimlerinizi) yükleyebilirsiniz.
2) Size ait bu profil sayfası aynı zamanda sizin internet üzerindeki özel sayfanız olacak. İzin verdiğiniz ölçüde isterseniz şifreli olarak bu sayfayı istediğiniz kişilerin görmesine izin verip, hatta size ait profil sayfasının linkini mesajlaşma sistemleri üzerinden paylaşabileceksiniz. Talep edildiği zaman sürekli bilgileri güncelleyerek dosya ya da CV hazırlamanıza gerek kalmayacak. Sadece bir link paylaşmanız yeterli olacak. Bir nevi bu sektör için kariyer sayfası gibi düşünebilirsiniz.
3) Sonsuz Oda Ailesi veri tabanında yer alacaksınız. Sizin izin verdiğiniz ölçüde iş ağımız içinde bulunan; yapımcı, yönetmen, senarist, cast direktörü ve menajerler tarafından profil sayfanız görülebilecek ve size uygun olabilecek işler için çağrılabileceksiniz.
4) İş ağımız içindeki prodüksiyon şirketleri, cast ajansları, senaristler; bazı roller için oyuncu ararken taleplerini girebildikleri ve isterseniz başvurarak deneme çekimlerinizi yollayabileceğiniz bir yapının parçası olacaksınız.
5) Sistemimize kayıt olduktan 1 sene sonra tüm eğitimleri tamamlamanız sonrası Katılım Belgesine sahip olabilecek ve CV’nizde bu bilgiye yer verebileceksiniz.
Biz Sonsuz Oda olarak kapıyı açıyoruz, içeriye girmek sizin işiniz..

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?Canlı Destek Sağlayıcısı