Loading ...

Faruk Turgut

YAPIM VE YAPIMCILIK

0 DERS

Televizyon kanallarına yaptığı dizi ve filmlerle daima kalıcı projelere imza atan Faruk Turgut; yapımcı olmanın sırlarını anlatıyor.

HASO

Hemen al sonra öde sistemi ile ilk ödemenizi bir ay sonra, kredi kartsız ve taksitle yapabilir, bu eğitimden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
26 Eğitmen 247 Ders

veya

Faruk Turgut - YAPIM VE YAPIMCILIK Eğitimi 249,00 TL
Faruk Turgut

Sinema sektöründe çok fazla görev alan yapımcı/yönetmen Faruk Turgut; filmlerde reji asistanı, yönetmen yardımcısı gibi görevlerde çalışarak sektörde kendini geliştirmeye başladı. 27 yaşındayken, Atıf Yılmaz, Şerif Gören gibi dev isimlerle çalışan Faruk Turgut "Sis" adlı filmde yönetmen koltuğuna oturdu ve Ankara Film Festivali’nde ödül aldı. 90'lı yıllarda kendi yapım şirketini kurarak Gold Film Prodüksiyon adını verdi. Gold Film ile özellikle televizyon dizilerine önem vererek birçok dizi projesine imza atan Turgut, Özellikle "Hanımın Çiftliği" adlı dizi ile döneme damga vurdu. Günümüzde  son olarak ekranlarda yayınlanan "Erkenci Kuş" adlı dizinin yapımcılığını üstlenen Faruk Turgut tecrübelerini sizlerle paylaşmak için Sonsuz Oda' da..

DERS PROGRAMI

7

SET

9

10

YORUMLAR (1)
Sercan Alptuğ GENÇTÜRK Tavsiyeleriniz için kendi adıma çok teşekkür ederim Faruk hocam sağolun