Loading ...

SONSUZ ODA NEDİR?

Sonsuz Oda konusunda uzman kişilerin ders videolarının olduğu Online Eğitim Platformu’dur. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde mevcut eğitmenlerimizin ders videolarına erişim sağlayabilirsiniz. Sonsuz Oda, eğitmen kadrosunu oluştururken alanının en iyilerini seçmeye özen göstererek, kariyer planlamanız da sizin için yardımcı bir rol üstlenmektedir.

Sonsuz Oda’nın işleyişinde bire bir karşılıklı eğitim veya canlı yayın bulunmamaktadır. Ancak; mevcut ve yeni eklenecek olan eğitmenlerin uygulamalarla anlattığı derslerden ve vermiş oldukları ödevlerden faydalanırken bu hissiyata kapılacağınıza emin olabilirsiniz. Dersleri takip ederken aklınıza takılan, merak ettiğiniz konuları sorabileceğiniz yorum bölümü sitede yer almaktadır. Buraya gelen soruların eğitmenler tarafından toplu olarak cevaplanacağı videolar ise ilerleyen zamanlarda sitemize eklenecektir.

Sonsuz Oda bünyesinde ilk etapta 3 farklı kategoride eğitim bulunacaktır. Bu Kategoriler:

Konusunda uzman 25 eğitmen bu kategoride yer almaktadır. Bu kategorideki ana konular; Oyunculuk, Senaristlik, Pazarlama, Yapım ve Yönetim gibi Film/TV sektörünün içinde bulunan temel başlıklardır.

TÜM DERSLERİ ALMAK NEDEN ÖNEMLİ?

Hayalini kurduğunuz meslek eğer bu kategori içinde ise; Oyuncu, Yönetmen ya da Senarist olarak bu sektörde yer almak ve kalıcı olmak istiyorsanız; bu kategorideki tüm dersleri almanızı öneriyoruz. Çünkü; mevcut eğitmenlerimiz derslerinde film/tv kategorisinin dallarına ait tüm bilgi birikimlerini aktarıyorlar. Yönetmenin; senaristin ya da yapımcının bakış açısını bilmeden iyi bir oyuncu; oyuncunun psikolojini ya da bir karakteri yaratma sürecini bilmeden iyi bir yazar ya da yönetmen olmak mümkün değildir. Bir makyörün gözünden set hayatı; oyunculuğa yeni başlayan birinin yaşadıkları gibi pek çok dersimiz sizin bu kariyerde doğru adimlar atmanız için planlanmıştır. Bu kategorideki tüm dersler bu genel bakış açısı ile özel olarak seçilerek hazırlanmıştır.

YENİ EĞİTMENLER EKLENECEK Mİ?

Evet. Aboneliğiniz süresince (1 yıllık abonelik) yeni gelen tüm eğitmenlerimizin derslerine erişim imkanınız olacak. Yıllık abonelik satın almanız durumunda başka bir ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.

ARTIK HAZIRSAN HADİ BAŞLAYALIM