Loading ...

Özgecan Günöz

KEMAN VE BAŞKEMANCI OLMAK

0 DERS

Çeşitli ülkelerde verdiği konserlerle adından söz ettirmeyi başaran usta keman sanatçısı, müzikte başarıya ulaşabilmek için önemli bulduğu detayları ve mesleğinin inceliklerini sizlerle paylaşıyor.

ÖZEL

Sonsuz Oda’da yer alan tüm eğitim içerikleri, eğitmen tarafından Sonsuz Oda’ya özel olarak üretilmiştir ve başka platformlarda bulunmamaktadır.

Tüm Müzik Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
Müzik Kategorisi + Müzik Kutusu + Bonus Diğer Kategorilere Erişim

veya

Özgecan Günöz - KEMAN VE BAŞKEMANCI OLMAK Eğitimi 249,00 TL
Özgecan Günöz

Özgecan Günöz 1986 yılında İzmir’de doğdu. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’na girdi. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. 2006 yılında Maryland Üniversitesi’nde çalışmalar yaptı. 2007-2010 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda yüksek lisans yaptı. 2007 yılında Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın açtığı sınavı kazanan sanatçı, 2011 yılından itibaren çalıştığı İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nda 2016 yılında Başkemancı Yardımcısı ünvanını almıştır. Aynı zamanda Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası üyesi olan sanatçı, solo konserlerine ve Bosphorus Trio ile oda müziği konserlerine devam etmektedir. Özgecan Gönöz, kemanla çıktığı yolculukta öğrendiklerini Sonsuz Oda'da paylaşıyor.  

DERS PROGRAMI

4

6