Loading ...

Süeda Çil

OYUNCULUKTA DİKSİYON

1 DERS

Oyuncu olmak isteyenlere ve sosyal hayatta konuşması ile fark yaratmayı arzu edenlere, Süeda Çil diksiyon derslerini uygulamalı olarak anlatıyor.

HASO

Hemen al sonra öde sistemi ile ilk ödemenizi bir ay sonra, kredi kartsız ve taksitle yapabilir, bu eğitimden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
26 Eğitmen 247 Ders

veya

Süeda Çil - OYUNCULUKTA DİKSİYON Eğitimi 249,00 TL
Süeda Çil

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan, aynı zamanda yardımcı yönetmenlik de yapmış sempatik sanatçı, ilk olarak rol aldığı Sokaktaki Adam adlı filmde ödül almayı başardı ve sektöre hızlı giriş yaparak adından uzun yıllar söz ettireceğinin sinyalini verdi. Kaygısızlar, Çiçek Taksi, Dadı ve Sihirli Annem gibi Türkiye’de uzun süre yayınlanmış olan dizilerde oyunculuğuyla öne çıkmayı başaran sanatçı, şimdilerde Süeda Çil Studio adı altında kurduğu çağın hız ve anlayışına uygun yeni sinema/televizyon yıldızları yetiştirmek ve onları casting ajansları ile buluşturarak hızlı bir şekilde sektöre kazandırmak için çalışıyor. Çalışkan ve başarılı sanatçı edindiği bilgileri paylaşmak için sizlerle Sonsuz Oda’da buluşuyor.

DERS PROGRAMI

1

3

4

5

6

7

9

10

YORUMLAR (2)
ÖNDER YÜCEL süeda hocam size çok teşekkür ediyorum sayenizde nefesimi ve sesimi daha iyi kullanacağım. iyiki de sonsuz odayı keşfettim.teşekkürler iyi çalışmalar.
Simay Samatyalı sueda hocam 10 dersinizi izledim ve çok beğendim ödevlerinizi yapacağım hemen zaten izlerken tekrar yaptım şimdi tekrar tekrar yapıcam söylediklerinizi ama söylemek istiyorum kesinlikle izlenmeli❤️🙏🏽
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?Canlı Destek Sağlayıcısı