Loading ...

Mehmet Bayramoğlu

FARKINDALIĞIN GÜCÜ

0 DERS

Kişisel dönüşüm uzmanı Mehmet Bayramoğlu oyuncu olmanın kişisel dönüşümünü, disiplinin ne demek olduğunu ve fenomenoloji tanımını anlatıyor.

HASO

Hemen al sonra öde sistemi ile ilk ödemenizi bir ay sonra, kredi kartsız ve taksitle yapabilir, bu eğitimden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
26 Eğitmen 247 Ders

veya

Mehmet Bayramoğlu - FARKINDALIĞIN GÜCÜ Eğitimi 249,00 TL
Mehmet Bayramoğlu

Tek bir insanın bile gözlerindeki ışıltıyı görebilmek, buna tanıklık etme ayrıcalığını yaşamak bu hayatta sahip olduğum en büyük zenginlik” diyerek yaptığı işi tanımlayan Mehmet Bayramoğlu, kişişel gelişim seminerleri, bireysel danışmanlık ve kurumsal iletişim eğitimleri alanlarında faaliyet gösteren kişisel dönüşüm danışmanıdır. Yaşadığı yıllar içerisinde üst düzey yöneticilik kariyerinin yanı sıra kişisel dönüşüm alanına eğilmiş ve bu konuyla alakalı birçok farklı eğitim almıştır. Edindiği bilgilerden sonra faaliyetlerini tamamıyla Kişisel Dönüşüm ve Danışmanlık alanlarına yönlendiren, 10 yılı aşkın süredir yüzlerce insanla çalışmış donanımlı bir kişilik olan Mehmet Bayramoğlu sizlerle Sonsuz Oda’da buluşuyor.

DERS PROGRAMI

3

9

10

12

13

YORUMLAR (1)
Başak Kuş O kadar güzel ki.. o kadar iyi anlatmışsınız ki keşke bi anda hayatımızdaki bize zarar vermiş insanları en yakınımızdakileri kötü anıları silebilsek.. 🙏🏻