Loading ...

Mehmet Bayramoğlu

FARKINDALIĞIN GÜCÜ

0 DERS

Kişisel dönüşüm uzmanı Mehmet Bayramoğlu oyuncu olmanın kişisel dönüşümünü, disiplinin ne demek olduğunu ve fenomenoloji tanımını anlatıyor.

ÖZEL

Sonsuz Oda’da yer alan tüm eğitim içerikleri, eğitmen tarafından Sonsuz Oda’ya özel olarak üretilmiştir ve başka platformlarda bulunmamaktadır.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
Film/Kategorisi + Film Şeridi + Bonus Diğer Kategorilere Erişim

veya

Mehmet Bayramoğlu - FARKINDALIĞIN GÜCÜ Eğitimi 249,00 TL
Mehmet Bayramoğlu

Tek bir insanın bile gözlerindeki ışıltıyı görebilmek, buna tanıklık etme ayrıcalığını yaşamak bu hayatta sahip olduğum en büyük zenginlik” diyerek yaptığı işi tanımlayan Mehmet Bayramoğlu, kişişel gelişim seminerleri, bireysel danışmanlık ve kurumsal iletişim eğitimleri alanlarında faaliyet gösteren kişisel dönüşüm danışmanıdır. Yaşadığı yıllar içerisinde üst düzey yöneticilik kariyerinin yanı sıra kişisel dönüşüm alanına eğilmiş ve bu konuyla alakalı birçok farklı eğitim almıştır. Edindiği bilgilerden sonra faaliyetlerini tamamıyla Kişisel Dönüşüm ve Danışmanlık alanlarına yönlendiren, 10 yılı aşkın süredir yüzlerce insanla çalışmış donanımlı bir kişilik olan Mehmet Bayramoğlu sizlerle Sonsuz Oda’da buluşuyor.

DERS PROGRAMI

3

9

10

12

13

YORUMLAR (5)
Başak Kuş O kadar güzel ki.. o kadar iyi anlatmışsınız ki keşke bi anda hayatımızdaki bize zarar vermiş insanları en yakınımızdakileri kötü anıları silebilsek.. ??
Umut Öğmen Çok güzel örnekti hayatımız gerçekten film ve başrolleri biziz
Umut Öğmen Süperdi
Umut Öğmen Süpersiniz
Sevil Sucu Bu projede olması gereken önemli kişilerdensiniz. Çok şanslıyız?
TÜM YORUMLARI GÖRDÜNÜZ