Loading ...

Süeda Çil

OYUNCULUK TEMEL PRENSİPLERİ

0 DERS

Süeda Çil, oyunculuk eğitiminde bir oyuncunun sahip olması gereken teknik ve etik değerleri  anlatıyor.

ÖZEL

Sonsuz Oda’da yer alan tüm eğitim içerikleri, eğitmen tarafından Sonsuz Oda’ya özel olarak üretilmiştir ve başka platformlarda bulunmamaktadır.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
Film/Kategorisi + Film Şeridi + Bonus Diğer Kategorilere Erişim

veya

Süeda Çil - OYUNCULUK TEMEL PRENSİPLERİ Eğitimi 249,00 TL
Süeda Çil

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan, aynı zamanda yardımcı yönetmenlik de yapmış sempatik sanatçı, ilk olarak rol aldığı Sokaktaki Adam adlı filmde ödül almayı başardı ve sektöre hızlı giriş yaparak adından uzun yıllar söz ettireceğinin sinyalini verdi. Kaygısızlar, Çiçek Taksi, Dadı ve Sihirli Annem gibi Türkiye’de uzun süre yayınlanmış olan dizilerde oyunculuğuyla öne çıkmayı başaran sanatçı, şimdilerde Süeda Çil Studio adı altında kurduğu çağın hız ve anlayışına uygun yeni sinema/televizyon yıldızları yetiştirmek ve onları casting ajansları ile buluşturarak hızlı bir şekilde sektöre kazandırmak için çalışıyor. Çalışkan ve başarılı sanatçı edindiği bilgileri paylaşmak için sizlerle Sonsuz Oda’da buluşuyor.

DERS PROGRAMI

6

8

11

12

YORUMLAR (2)
Halime TOPÇU Tek kelime ile mükemmeldi. İyi bir oyuncu olmaktan önce iyi bir insan, ahlaklı bir birey olmayı unutmamamızı iletiyor bize Süeda Hanım. Bu değerli birikimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
Ayhan Beğce ' ne için oyuncu olmak istiyorsunuz? ' Bu soruyu kendime sorduğumda hep aynı cevabı alıyorum Aslında Bunun iki tane nedeni var birincisi oynadığım karakter ile bütünleşmek kendi sorunlarımı unutup karakterin sorunlarını odaklanmak Kısa bir süre bile olsa bana iyi gelen bir şey ikinci sebep ise Ben yürüme engelli bir oyuncu adayıyım bazı önyargıları yıkmak için Oyuncu olmak istiyorum
TÜM YORUMLARI GÖRDÜNÜZ