Loading ...

Tümay Özokur

MENAJER - OYUNCU İLİŞKİSİ

0 DERS

Tümay Özokur, televizyon sektöründe uzun senelere dayanan menajerlik, yapımcılık  ve editörlük  tecrübelerini anlatıyor.

HASO

Hemen al sonra öde sistemi ile ilk ödemenizi bir ay sonra, kredi kartsız ve taksitle yapabilir, bu eğitimden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
26 Eğitmen 247 Ders

veya

Tümay Özokur - MENAJER - OYUNCU İLİŞKİSİ Eğitimi 249,00 TL
Tümay Özokur

Kimya Bölümü’nden mezun olan Tümay Özokur, okuduğu bölümden bağımsız olarak yazılı ve görsel basının birçok kolunda görev alarak hayatının basamaklarını çıkmaya başladı. Ablası sayesinde sektörle Flash Tv’de tanışan Özokur, bir çok programın yapımcılığını, yönetmenliğini ve sunuculuğunu üstlendi. Bir kadın dergisinde editörlük yaptıktan sonra, Telesine reklam şirketinde prodüksiyon asistanı olarak yer aldı. Yasemince ve Gurbertçiler dizilerinin yapım koordinatörlüğünü üstlendikten sonra ise 2000 yılında kendi adını taşıyan Tümay Özokur Casting Ajansı’nı kurdu. Oyunculuk sektörüne bilinçli oyuncu adaylarını yetiştirmek üzere çalışmalarını hala sürdüren Tümay Özokur sizlerle Sonsuz Oda’da buluşuyor.

DERS PROGRAMI

YORUMLAR (3)
Mügenur Ahmet En büyük sıkıntımdı kendimi olduğum gibi tanıtabilmek. Allah razı olsun valla müthiş yardımcı oldu.
Emre Ayberk Akfırat Tümay hanımın kıtabınıda okumuştum. Tavsiye ederim herkese. dersleride çok fazla içeriğe sahip. pişman olmazsınız arkadaşlar.
Özde Acarkan Canımmm hocaaam sizi çok seviyorum. Emekleriniz çok üzerimizde.