Loading ...

Çağan Irmak

YÖNETMEN OLMAK

0 DERS

Çağan Irmak, başarıya giden yolda tüm bildiklerini  senarist ve yönetmen adaylarına anlatıyor.

HASO

Hemen al sonra öde sistemi ile ilk ödemenizi bir ay sonra, kredi kartsız ve taksitle yapabilir, bu eğitimden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
26 Eğitmen 247 Ders

veya

Çağan Irmak - YÖNETMEN OLMAK Eğitimi 249,00 TL
Çağan Irmak

Öğrencilik yıllarında çektiği Masal ve Kurban adlı kısa filmler ile Sedat Simavi Ödülü’nü alan Çağan Irmak; 1992 yılında üniversiteden mezun olmasının ardından Orhan Oğuz, Filiz Kaynak gibi başarılı yönetmenlerin yardımcılığını üstlenerek uzun metrajlı yapımlarda çalışmaya başladı. Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya gibi Türkiye’de ses getiren dizilerin yönetmenliğini yaptıktan sonra kendini sinemaya yönlendiren Irmak, Babam ve Oğlum, Issız Adam, Ulak, Unutursam Fısılda gibi beğeni toplayan birçok sinema filmine imzasını atmayı başardı. Ünlü yönetmen Çağan Irmak sizlerle Sonsuz Oda' da buluşuyor.

DERS PROGRAMI

1

YORUMLAR (7)
Servet Akçagunay Erkekler ağlamaz kavramını yıkan yönetmen. Kız arkadaşımın yanında hüngür şakır ağlamıştım. Filmlerinizin hastasıyım. Verdiğiniz bilgiler için ağzınıza sağlık. en yakın zamanda bir proje bekliyoruz.
Atahan Adanır Dedemin insanları filmi en sevdiklerimdendi. Başarılı bir yönetmen.
Kaan Muharrem Ay Kısa filmlerim var Çağan Irmak'a izletebilme imkanım var mı?
Merve Ece Altıok Sevdiğim bir yönetmen. Birkaç dersi daha yüklenebilir mi ?
Halim Aral Bende sinema okudum hocam. Yanınızda çalışıp kendimi geliştirmek isterim. Saygılar.
Başak Kuş Bu işe gönül vermiş , emek vermiş hayatını bunun üzerine kurmuş.. insanlardan niye seçmeyim?Diye bir cümle kullandınız öyle hoşuma gitti ki. Dmeekki bizide önemseyen birileri varmış.
Özcan Kocabaş Sonsuz Oda Çok güzel bir Eğitim ve Network ağı oluşturulabilecek , bir Platform olmuş. Çağan Irmak gibi bir Yönetmenin billgilerini paylaşması inanılmaz faydalı....👍👍👏👏👏