Loading ...

Gani Müjde

BİR FİKRİM VAR

0 DERS

Gani Müjde senaryo yazmak isteyenlere, fikri ve hikayesi olanlara, sinopsis, tagline teknikleri ve açıklamaları ile yol gösteriyor.

ÖZEL

Sonsuz Oda’da yer alan tüm eğitim içerikleri, eğitmen tarafından Sonsuz Oda’ya özel olarak üretilmiştir ve başka platformlarda bulunmamaktadır.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
Film/Kategorisi + Film Şeridi + Bonus Diğer Kategorilere Erişim

veya

Gani Müjde - BİR FİKRİM VAR Eğitimi 249,00 TL
Gani Müjde

Türkiye’de mizah denilince akla gelen isimler arasında yer alan karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucu olan Gani Müjde, lise yıllarında karikatüre olan ilgisinden dolayı Gırgır dergisinde çalışmaya başladıktan sonra bir grup arkadaşıyla beraber Limon adlı dergiyi kurdu. Bu dergide ‘Peynir Gemisi’ başlığı altında sürekli yazılar yazmaya başlayarak kendini oldukça geliştiren Müjde, Türkiye’de dizi ve filmlerin aranan ismi haline gelmeyi başardı. "Kahpe Bizans" adlı filmin senaryosunu yazıp ve yöneterek büyük başarı toplayan sanatçı, 2007 yılında Ata Demirer ve Vildan Atasever'in başrollerde yer aldığı "Osmanlı Cumhuriyeti" filminde de yine hem senarist hem de yönetmen olarak görev aldı. Bunun gibi birçok projede hafızalara kazınan ünlü isim Sonsuz Oda’da sizlerle.

DERS PROGRAMI

2

3

4

5

7

8

9

YORUMLAR (8)
Semina Aktuna diyalog konusunda çok sıkıntı çekiyodum . ilaç gibi geldi bu bilgiler.
Ayşen Aksoy Hocam sinopsisi yazabiliyorum ama tretmanda çok sıkıntı çekiyorum. Size nasıl ulaşabilirim bu derslerin dışında da sormam gereken şeyler var :(((
Ferdacan Aruca Karakterleri konuşturmada sıkıntı çekiyorum cok fazla. kendimi geliştirmek için daha fazla ne yapabilirim *?
Yaşar Utku Anıl Altın İşte idolümm ağzınıza sağlık.
Bedirhan Lütfü Akşamoğlu Her biri ders niteliğinde bu platformda emeği geçen herkese teşekkürler 
İbrahim Hacıhaliloğlu Hocam çok güzeldi lakin kısaydı doyamadık..
Sedat ÇAMSARI Gani müjde.
Hazal Tiryakigil tavsiyeleriniz için ve bizimle paylaştığınız bilgileriniz için çok teşekkür ederim.
TÜM YORUMLARI GÖRDÜNÜZ