Loading ...

Derya Ergün

OYUNCUNUN GÖRSEL DEĞİŞİMİ

0 DERS

Türkiye'nin ilk plastik makyaj uygulayıcısı Derya Ergün 30 yıla yaklaşan plastik makyaj deneyimlerini model üzerinde yaptığı uygulama ile anlatıyor.

HASO

Hemen al sonra öde sistemi ile ilk ödemenizi bir ay sonra, kredi kartsız ve taksitle yapabilir, bu eğitimden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Film&TV Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK
26 Eğitmen 247 Ders

veya

Derya Ergün - OYUNCUNUN GÖRSEL DEĞİŞİMİ Eğitimi 249,00 TL
Derya Ergün

Günümüzde Türkiye’nin en önemli profesyonel makyaj sanatçılarından biri olan Derya Ergün, sinema, tiyatro ve dizi setlerinde kurgusal bütünlüğü oluşturan efekt, plastik ve profesyonel makyaj konularında alanında uzman kişilerden biri haline gelmiş popüler isimlerden biridir. Yurt içi ve yurt dışında sayısız film ve projede yer alarak bu projelerin makyaj uygulamalarını yapmakta olan Derya Ergün, Yurt dışında aldığı eğitimlerle yeteneğini geliştirip, makyaj konusunda Türkiye’de bir marka haline gelmiştir. Edindiği tecrübeleri paylaşmak için sizlerle Sonsuz Oda’da buluşuyor.

DERS PROGRAMI

2

5

9

10

YORUMLAR (3)
Rafi Akaş İşte bu yetenek, adamı ne hale getirdi helal olsun. Büyük emek var 
Atahan Adanır Plastik makyaj diyip geçmiycen hacı mısırını al izle olmuş resmen. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. İşte yetenekbu.
Memet Ali Ardıç Temel makyaj eğitimi alıyorum. Bu kadar detaylı işlenmemişti eğitimi aldığım yerde. Teşekkürler yalın anlatımlar için.