Loading ...

İklim Tamkan

PİYANO EĞİTİMİ

0 DERS

Birçok sanatçı ile konserler vermiş ve 2017 yılında Senem Demircioğlu ile çıkardıkları albüm ile adından söz ettirmiş piyano sanatçısı İklim Tamkan, derslerinde piyano ve müzik eğitiminin temellerini anlatırken metotlar eşliğinde başlangıç seviyesinde piyano çalmayı öğretmektedir.

ÖZEL

Sonsuz Oda’da yer alan tüm eğitim içerikleri, eğitmen tarafından Sonsuz Oda’ya özel olarak üretilmiştir ve başka platformlarda bulunmamaktadır.

Tüm Müzik Kategorisi 499,00 TL YILLIK ABONELİK

veya

İklim Tamkan - PİYANO EĞİTİMİ Eğitimi 249,00 TL
İklim Tamkan

İzmir’de doğdu. Eğitimine H. Ü. Ankara Devlet Konservatuvarı’nda başladı, D.E.Ü. İzmir Devlet Konservatuvarı’nda devam etti. Çalışmalarını Avusturya- Viyana Müzik ve Sahne Sanatları Üniversitesi’nde sürdüren sanatçı, Graz Müzik ve Sahne Sanatları Üniversitesi’nde sırasıyla Piyano Ana Sanat Dalında Solistlik, Müzik Pedagojisi Enstitüsünde Piyano Pedagojisi ve Eski Müzik Ana Sanat Dalı’nda Klavsen- Solistlik eğitimi aldı. Tamkan İtalya, Polonya, İsviçre, Slovenya, Almanya, Macaristan, Avusturya gibi birçok ülkede resitaller ve oda müziği konserleri verdi. İtalya’da yapılan Uluslararası Valtidone Genç Yetenekler Yarışması’nda piyano dalında üçüncülük ödülü, klavsen dalında Uluslararası Kiwanis Ödülü’nün yanı sıra Avusturya Devleti tarafından verilen Martha Debelli ödülü ve bursunu arka arkaya iki defa kazandı. Türkiye’ye döndükten sonra besteci ve piyanist Fazıl Say’ın prodüktörlüğünde “İlk Atlas” isimli albümünü mezzo soprano Senem Demircioğlu ile beraber kaydetti, albüm Mart 2017’de Ada Müzik etiketiyle yayınlandı. Barok müzik alanında özellikle Klasik Keyifler Derneği ile işbirliği halinde çok çeşitli projeler geliştiren sanatçı, 17 ve 18. yy müziğini de diğer enstrümanı olan klavsenle icra etmeye devam etmektedir. Çeşitli belgesel ve kısa filmlere de besteler yapan ve yorumlayan Tamkan, bir süredir Y. Dikinciler ve S. Demircioğlu ile beraber “Yarın’a davet Nazım Hikmet” isimli özel bir gösteriyle seyircileriyle buluşuyor, bu projeyi Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde sahnelemeye devam ediyor. Konser performanslarına yurt içi ve yurt dışında, piyano eğitmenliğine İstanbul’da devam etmekte olan Tamkan, Sonsuz Oda’da sizlerle buluşuyor.

DERS PROGRAMI

15

16

18

22

25

27

Bize mesaj bırakın.Canlı Destek Sağlayıcısı